Terra SF: The Year's Best European SF

Okładka książki Terra SF: The Year's Best European SF Lino Aldani, Hans Joachim Alpers, Gabriel Bermúdez Castillo, Philip Goy, Ronald M. Hahn, Paul van Herck, Michel Jeury, Ingar Knudtsen Jr., Kathinka Johanna Lannoy, Sam J. Lundwall, Bertil Martensson, Gianni Montanari, Erwin Neutzsky-Wulff, Richard D. Nolane, Thomas Ziegler
Okładka książki Terra SF: The Year's Best European SF
Lino AldaniHans Joachim Alpers Wydawnictwo: DAW Books Cykl: Terra SF (tom 1) Seria: DAW Collectors fantasy, science fiction
Terra SF (tom 1)
DAW Collectors
Terra SF: The Year's Best European SF
DAW Books
1981-02-01
1981-02-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Pianeta Italia. Gli autori della World SF italiana Lino Aldani, Donato Altomare, Paolo Aresi, Silvano Barbesti, Fabio Calabrese, Silvio Canavese, Pietro Caracciolo, Vittorio Catani, Mariangela Cerrino, Adalberto Cersosimo, Lucia P. Elpi, Giorgio Ferrari, Franco Forte, Gustavo Gasparini, Roberto Genovesi, Giorgio Ginelli, Paolo Lanzotti, Ugo Malaguti, Virginio Marafante, Renato Pestriniero, Daniela Piegai, Gian Filippo Pizzo, Miriam Poloniato, Giampiero Prassi, Eugenio Ragone, Anna Rinonapoli, Mauro Scarpelli, Mario Sumiraschi, Patricia Thiella, Claudio Tinivella, Dario Tonani, Nicoletta Vallorani, Luce d'Eramo
Pianeta Italia... Lino Aldani, Donato...
Okładka książki Miesięcznik Fantastyka, nr 63 (12/1987) Lino Aldani, Dmitrij Bilenkin, Phyllis Eisenstein, Marek Pąkciński, Daniela Piegai, Redakcja miesięcznika Fantastyka
Miesięcznik Fa... Lino Aldani, Dmitri...