Conan Wydanie Zbiorcze Tom 3 - Powrót do Cymerii

Kurt BusiekRichard Corben Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Conan Wydania Zbiorcze [Dark Horse] (tom 3) Komiksy
9788328198296
Dariusz Stańczyk
Egmont Polska
Conan Fantastyka fantasy komiks powieść graficzna klasyka
Conan Wydania Zbiorcze [Dark Horse] (tom 3)
Komiksy
9788328198296
Dariusz Stańczyk
Conan Fantastyka fantasy komiks powieść graficzna klasyka

Okładka książki Flash Forward Brett Booth, Scott Lobdell
6,7
Flash Forward Brett Booth, Scott ...
Okładka książki Amazing Spider-Man. Spisek klonów. Tom 5 Mark Bagley, Jamal Campbell, Giuseppe Camuncoli, Jim Cheung, Peter David, Ron Frenz, Christos Gage, Stuart Immonen, Sean Ryan, Dan Slott, Irene Strychalski, Cory T. Smith, Robbie Thompson
6,9
Amazing Spider... Mark Bagley, Jamal ...

Dzieło epickie! Wspaniałe historie okraszone świetnymi rysunkami. Wbrew pozorom nie tylko heroiczne - sporo tam też melancholii.
Gorąco polecam, szczególnie fanom mocnych, dobrych historii w klimacie fantasy.

• Komiks
  • Komiksy do przeczytania
  • Komiks
  • KOM
  • Komiksy 2020

Dodaj cytat z książki Conan Wydanie Zbiorcze Tom 3 - Powrót do Cymerii

Okładka książki Flash Forward Brett Booth, Scott Lobdell
6,7
Flash Forward Brett Booth, Scott ...
6,9
Amazing Spider... Mark Bagley, Jamal ...