Białe kości

Graham Masterton Wydawnictwo: Albatros Cykl: Katie Maguire (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
White Bones
Katie Maguire (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Piotr Kuś
graham masterton katie maguire morderstwo rytuał

Mocny i mroczny kryminał. Pierwsza część cyklu o nadkomisarz Katie. Wątek kryminalny przeplata się z jej życiem prywatnym. Wartka akcja, obrazowo przedstawiona. Zabieram się za drugą część.

Na półkach: , , , ,

CYKL: KATIE MAGUIRE (TOM 1)

W pierwszym tomie cyklu poznajemy panią komisarz Katie Maguire. To właśnie ona zajmie się śledztwem w sprawie zaginionych dziewcząt w irlandzkim mieście Cork.
Tom rozpoczyna się od tajemniczego znaleziska na farmie, gdzie jej właściciel napotyka na białe kości. Z czasem okazuje się, że kości jest więcej o należą do kilkunastu osób. Co więcej -...

Taki dobry kryminal na droge

• Domowa biblioteka cyfrowa EBOOKI
  • Kupić
  • Audiobooki
  • G.Masterton
  • Klimatycznie: Literatura angielska (Wielka Brytania/Irlandia)
  • Zagraniczne
  • 🎧Audiobooki

Dodaj cytat z książki Białe kości