Trele na morelach. O czym ptaki śpiewają, świergolą i pimpilą

Okładka książki Trele na morelach. O czym ptaki śpiewają, świergolą i pimpilą Marek Pióro
Okładka książki Trele na morelach. O czym ptaki śpiewają, świergolą i pimpilą
Marek Pióro Wydawnictwo: Paśny Buriat flora i fauna
flora i fauna
Paśny Buriat
2020-01-01
2020-01-01
ptaki

Okładka książki Ptaki doliny Biebrzy i Narwi Robert Bałdyga, Marek Pióro
Ptaki doliny B... Robert Bałdyga, Mar...

Niby nic nowego... Profesor Sokołowski zapisywał onomatopeicznie :) ptasie głosy dawno temu, Julian Tuwim, na którego Marek Pióro się powołuje, i jego "Ptasie radio" to wierszyk, na którym pokolenia się kształciły. Mało tego - warsztaty "Ptasie radio" prowadzimy w Ogrodzie Zoologicznym w Poznaniu - zdarzyły się też - super uczestnicy - w SOSW dla Dzieci Niewidomych w podpoznańskich Owińskach. Dlaczego więc pieję z zachwytu :) ? Powodem pień pochwalnych i piania z zachwytu, tudzież piany bicia jest syntetyczna zwięzłość notek autora powiązanych z ilustracjami i QRcodami prowadzącymi do ptasich głosów. Ot, co.

• Typ B: Gatunek: Przyrodnicza
  • PAŚNY BURIAT
  • Paśny Buriat
  • Muszę je mieć!
  • Przyroda
  • Fauna
  • Czekają na półce

Dodaj cytat z książki Trele na morelach. O czym ptaki śpiewają, świergolą i pimpilą