Cuda Urynoterapii

Okładka książki Cuda Urynoterapii
Elżbieta Cybulska Wydawnictwo: Natura Med Seria: Zdrowie z natury zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Zdrowie z natury
Cuda Urynoterapii. Leczenie Moczem
Natura Med
2004-04-14
2004-04-14
medycyna naturalna urynoterapia zdrowie medycyna

więcej Więcej

Urynoterapia jest niezaprzeczalnie ciekawym zagadnieniem, lecz sposób w jaki przedstawiona jest w tej książce nie jest niczym przełomowym.

Dzieło to niewiele wniosło do mojej nabytej już wiedzy na ten temat, podobna książkę mógłby napisać niejeden, poslugujac sie zlepkami opinii innych odnalezionych w internecie.

Dodaj cytat z książki Cuda Urynoterapii