Misia i jej mali pacjenci. Wakacje nad Narwią

Okładka książki Misia i jej mali pacjenci. Wakacje nad Narwią
Aniela Cholewińska-Szkolik Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Misia i jej mali pacjenci literatura dziecięca
literatura dziecięca
Misia i jej mali pacjenci
Zielona Sowa
2020-07-01
2020-07-01
pomoc zwierzęta klinika borsuk papuga kret

więcej Więcej

Nadeszły wakacje. Mama wybrała się do Paryża, tata z misią na biwak nad Narwie, gdzie: trzeba będzie oswobodzić żabę z rąk łobuza... nóżkę pisklaka trzciniaka z gniazda a wydrzą mamę z sieci. Misia na prezydenta, Popik na premiera, ooo! ;)

• Czytana dziecku
  • 2021
  • Książki dla dzieci i nie tylko...
  • Domowa biblioteka
  • Przeczytane dziecięce/młodzieżowe