Stuart Ritchie Wydawnictwo: The Bodley Head literatura faktu
angielski
The Bodley Head
literatura faktu
angielski

Książka, która mogłaby być artykułem. Wiele artykułów na ten temat zresztą przeczytałem. Ale nie jest i nie nudzi.

Autor po kolei omawia wszystkie bolączki nauki. Bardzo dobrze się to czyta. Czasami aż trudno uwierzyć, że naukowcy robią takie rzeczy. Na koniec mamy kilka porad co można by zrobić, aby było lepiej. Brzmią one sensownie, ale wszystko zależy od dobrej woli...

więcej mniej