Okładka książki The Triumph of the Egg: A Book of Impressions from American Life in Tales and Poems
Sherwood Anderson Wydawnictwo: Blackstone Publishing literatura piękna
literatura piękna
Blackstone Publishing
2019-06-21
Data 1. wydania:
2019-06-21
angielski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki 13 opowiadań amerykańskich Sherwood Anderson, Erskine Caldwell, Dorothy Canfield Fisher, Truman Capote, Willa Cather, William Faulkner, F. Scott Fitzgerald, Ernest Hemingway, Ring Lardner, Sinclair Lewis, Albert Maltz, Dorothy Parker, Katherine Anne Porter
Ocena 7,5
13 opowiadań a... Sherwood Anderson, ...
Okładka książki 18 współczesnych opowiadań amerykańskich Sherwood Anderson, Stephen Vincent Benét, Erskine Caldwell, Truman Capote, Willa Cather, William Faulkner, F. Scott Fitzgerald, Ernest Hemingway, Langston Hughes, Ring Lardner, Alec Le Sueur, Albert Maltz, Dorothy Parker, John Steinbeck, Eudora Welty
Ocena 7,7
18 współczesny... Sherwood Anderson, ...