Transformacja Cienia

Transformacja Cienia
EZOONEIR.COM
2019-10-01
2019-10-01
ezoteryka newage wieloświaty transerfingrzeczywistości ezooneir duchowość

Niezwykłe i zaskakujące zakończenie trylogii. Podróżowanie po świecie równoległym w poszukiwaniu odpowiedzi to pomysł, który nadaje tej powieści smaku. Polecam!

#370 - Transformacja Cienia - Ezo Oneir - Wydawnictwo Ezooneir.com

#123/52/2020

"Upieram się, żeby przemoc , zabijanie i zadawanie cierpienia posiadały własną kategorię karmiczną. Ale inne "grzechy" to wymysł społeczeństwa. Jeżeli w twoim polu podświadomości istnieje jakiś aspekt życia, który jest wynikiem karmicznej przeszłości, to jest tam dlatego, że poczułeś społeczną odpowiedzialność za swój czyn. Dotyczy to też twoich przodków, lub energii nagromadzonej przez wiele wcieleń w twoim DNA."

Książka ma 170 stron i jest to trzecia część sagii Chiron w Rybach. Podobnie jak poprzednie części nie jest to łatwa i oczywista książka, za co ją uwielbiam. Chociaż zakończenie jest zupełnie inne niż się spodziewałam, nie rozczarowało mnie jednak.

Poprzeplatane losy, niedopowiedziane zakończenia, dużo niedopowiedzeń, to zdecydowanie zaleta tej książki.

Dla osób interesujących się duchowością i astrologią ta saga jest pozycją obowiązkową do przeczytania.

Uwielbiam odniesienia do reiki, gdyż sama miałam mało styczności z tymi praktykami.

Co mogę dodać na koniec ? Czekam na kolejne książki autorki - a szczególnie na zapowiadaną na grudzień - Dotknąć Absolutu.

#370 - Transformacja Cienia - Ezo Oneir - Wydawnictwo Ezooneir.com

#123/52/2020

Powieść, która wzrusza. Pięknie napisana. Przeczytana „jednym tchem”. Od „Burze na słońcu”, przez „Imperium Lilith”, na „Transformacji cienia” kończąc. Polecam!

Trzeba przeczytać najpierw Burze na Słońcu i Imperium Lilith. Ta książka stanowi uzupełnienie do nich. Osobiście MUST HAVE jeżeli interesujemy się duchowością. Trochę manifestu new age, dużo przemyconej dawki wiedzy o astrologii. Urwane wątki, niedopowiedzenia, nieoczywiste zakończenie - tutaj wydaje się to być efektem zamierzonym.

Ezo Oneir Transformacja Cienia Zobacz więcej