Mezopotamski świat podziemny i jego wpływ na koncepcję biblijnego Szeolu

Okładka książki Mezopotamski świat podziemny i jego wpływ na koncepcję biblijnego Szeolu
Paulina Nicko-Stępień Wydawnictwo: Wydawnictwo TUM Seria: Archeolog czyta Biblię popularnonaukowa
popularnonaukowa
Archeolog czyta Biblię
Mezopotamski świat podziemny i jego wpływ na koncepcję biblijnego Szeolu
Wydawnictwo TUM
2017-01-01
2017-01-01
Mezopotamia mitologia mezopotamska judaizm archeologia religie świata religioznastwo Szeol świat starożytny Archeolog czyta Biblię