The Player

Okładka książki The Player Denise Grover Swank
Okładka książki The Player
Denise Grover Swank Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Cztery wesela (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Cztery wesela (tom 2)
The Player
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-06-02
2015-06-02

Lubię tę serię! Będę czytała dalej, zdecydowanie.

Lubię tę serię! Będę czytała dalej, zdecydowanie.

STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE 💍
Deniste Grover Swank
Druga część i drugi mój zachwyt. Co prawda tu wiedziałam jak zakończy się relacja Blair i Garretta, ale droga do tego zakończenia była genialna!
Książkę czyta się szybko, mnie wciągnęła od pierwszej strony. Pełno zwrotów akcji, intryg i dobrego humoru. Fakt, że pewne sytuacje były przewidywalna jakoś nie przeszkadzało mi bardzo.
To co łączy pierwszą i drugą część to matka wariatka i wszystkowiedzącą babcia. I za to stawiam mały minus.

Co do reszty bohaterów to kompletnie nie rozumiałam postawy Blair! Kumam, że można mieć swoją życiową hierarchię, ale kurcze na codzień pomaga kobietom, które wpakowały się bagno, a sama w te bagno uparcie idzie.
Mama Neila z jednej strony doprowadzała mnie do szału tą swoją skarbonką z kotkiem, a z drugiej było to tak głupie, że aż śmieszne i pasowało do całości. Garretta podziwiam za wytrwałość i poświęcenie, miał takiego asa w rękawie i go nie użył by nie ranić swojej ukochanej.
Neil działał mi na nerwy, tak wyrachowanego i zakłamanego bohatera dawno nie widziałam.
Zakończenie jak już pisałam przewidywalne, ale no nie mogło być inaczej, chociaż to co odwaliła Blair na koniec, było przecudowne!
Czytając te dwie części myślałam sobie, że chętnie bym obejrzała film na podstawie tych książek, to by mogła być niezła komedia. Nie mogę doczekać się, aż kupię kolejną część i ją przeczytam!

STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE 💍
Deniste Grover Swank

Ciężko mi się to czytało. Nie powiem, że była to jakaś tragiczna książka, raczej po prostu nie dla mnie. Ogólnie opis był zachęcający, ale nie mogłam się skupić i nudziłam się, pomimo różnych obiektywnie ciekawych wydarzeń. Raczej też nie zamierzam sięgać po kolejne części tej serii.

Hejka!
Dzisiaj przychodzę do was z recenzją "STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE".

💛 "Stara miłość nie rdzewieje" to drugi tom serii "cztery wesela". Lekki romans z wielką dawką humoru. Książka dotyczy losów przyjaciółki Megan - Blair Hansen.

💛 Blair jest adwokatką rozwodową, tuż przed swoim ślubem spotyka byłego chłopaka - Garretta Lowry, jedynego mężczyznę jakiego kochała.

💛 Garrettowi po latach prób udaje się spotkać na swojej drodze kobietę, którą tak pokochał i stracił czego zawsze żałował.

💛 Świetna, ciepła i zabawna historia idealna na wakacyjne wieczory. Nie brakuje w niej miłosnych uniesień i trudnych wyborów. Cudowna historia miłosna, która wzrusza i powoduje uśmiech na twarzy.

Polecam!
Ocena 5/5 ✨

Hejka!
Dzisiaj przychodzę do was z recenzją "STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE".

💛...

Przyjemny romans który urzeka przede wszystkim swoim klimatem. Lektura podczas czytania kilkukrotnie wywołała uśmiech na mojej twarzy. Blair jest twardo stąpającą po ziemi osobą, która w życiu raczej kieruje się rozsądkiem dlatego autorka dobrze oddała jej wahanie się między sercem a rozumem.

Ta część serii stanowczo podobała mi się znacznie bardziej niż jej poprzedniczka. Miałam wrażenie, że akcja książki dzieje się znacznie szybciej, mimo że akcja książki odbywała się w podobnym przedziale czasowym. Od początku kibicowałam głównej parze a zawarte w książce humorystyczne sceny w końcu niekiedy bawiły. Nie jest to co prawda jedna z moich ulubionych książek, ale dla letniego rozluźnienia polecam jak najbardziej.

Historia Blair urzekła mnie tak samo jak ta z przypadkowego narzeczonego, a koniec był prawdziwą wisienka na torcie

Blair Hansen to adwokatka rozwodowa. Pracę traktuje jako świętość i wypełnia ona cale jej życie. Wielkimi krokami zbliża się ślub głównej bohaterki i mimo, że Blair nie jest do niego do końca przekonana, chce zrobić wszystko, aby wyjść za swojego narzeczonego.

Niespodziewanie na drodze pojawia się jej dawna miłość - Garett. Mężczyzna wydaje się nadal być zainteresowany kobietą i za wszelką cenę nie chce dopuścić do jej ślubu z Neilem. Czy mu się uda? Czy dojdzie do ślubu?

Mamy kolejną i już ostatnią (w moim przypadku, ponieważ czytałam nie po kolei😂) książkę, pisaną z perspektywy przyjaciółki Megan. Przez połowę książki, nie potrafiłam polubić się z Blair. Jej niektóre zachowania mnie irytowały i doprowadzały do białej gorączki, jednak pózniej zdołałam znaleźć z nią wspólny język i jakoś poszło.

Natomiast Garett imponował mi na każdym kroku. Zawzięcie walczył o Blair i nie poddawał się. Robił wszystko co w jego mocy, by ją chronić.

Wielkim zaskoczeniem w tej książce było wystąpienie mnóstwa intryg! Nie spodziewałam się ich aż tylu, ale było to pozytywne zdziwienie. Niektóre nawet nie były do przewidzenia. Ogromny plus dla całości.

Bawiłam się cudownie na tej części, jak i dwóch poprzednich!

Blair i Garret mają za sobą trudną przeszłość.
Kiedyś się kochali, a przez pięć lat nie mieli ze sobą kontaktu. Los postanawia postawić ich na przeciw siebie, aby dokonali ostatecznego wyboru.
Jest, to historia napisana w luźny sposób, dość przewidywalna i szybko się ją czyta.
Idealna na jeden, góra dwa wieczory.

Blair i Garret mają za sobą trudną przeszłość.
Idealna na jeden, góra dwa wieczory.

Bajka na czas wakacji..

Bajka na czas wakacji..