Uczmy dzieci stosować matematykę. Poradnik nie tylko dla rodziców

Danuta Zaremba Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
Helion
edukacja matematyka pedagogika
informatyka, matematyka
edukacja matematyka pedagogika

Naprawdę ciekawa książka, która w prosty i przede wszyskim skuteczny sposób tłumaczy zagadnienia z całej szkoły podstawowej. Dodatkowo po każdym dziale fajne, zróżnicowane zadania, do których dołączone są nie tylko odpowiedzi, ale także sposób ich rozwiązywania.
Uważam, że nie jeden nauczyciel matematyki mógłby dużo wynieść z tej książki, szczególnie jeśli chodzi o...

Kto z nas miło wspomina lekcje matematyki w szkole? Czy nie wydawały nam się niepotrzebne, nudne i trudne? Myślę, że wielu z nas nie przepadało za tym przedmiotem. Z pewnością nie byłam żadnym wyjątkiem ;)
Danuta Zaremba w swojej książce zatytułowanej „Uczmy dzieci stosować matematykę” stara się w przystępny sposób wyjaśnić, że matematyka, którą nie bez powodu nazywa się...

Dyskusje

• Mr. T
  • Wyzwanie 52 2020
  • 2021
  • Matematyczne
  • Edukacja
  • W kolejce do czytania

Danuta Zaremba Uczmy dzieci stosować matematykę. Poradnik nie tylko dla rodziców Zobacz więcej