Odkupienie i inne opowiadania

Okładka książki Odkupienie i inne opowiadania
Nikołaj Arżak Wydawnictwo: Instytut Literacki Seria: Biblioteka Kultury literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Kultury
"Искупление", etc.
Instytut Literacki
1965-01-01
1965-01-01
Józef Łobodowski, Leon Furatyk
opowiadania rosyjskie--II poł. 20 w. polityka satyra science fiction
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Antologia wolnej literatury rosyjskiej Nikołaj Arżak, Aleksander Bek, Josif Brodski, Włodzimierz Bukowski, Lidia Czukowska, Jurij Dombrowski, Siergiej Dowłatow, Aleksandr Galicz, Eugenia Ginzburg, Fryderyk Gorensztejn, Wasilij Grossman, Fazil Iskander, Wieniedikt Jerofiejew, Władimir Maksimow, Nadieżda Mandelsztam, Borys Pasternak, Eugeniusz Popow, Irina Ratuszyńska, Aleksandr Sołżenicyn, Warłam Szałamow, Borys Słucki, Władimir Wojnowicz, Włodzimierz Wysocki, Gieorgij Władimow, Aleksander Zinowiew
Ocena 0,0
Antologia woln... Nikołaj Arżak, Alek...