rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Rozmowa tytułami
 Poznasz mnie po głosie Poznasz mnie po głosie
1 tydz. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
2 lata temu
Czytamy w Święta
@madame_bov - pięknie ujęłaś istotę tej książki; historyczne śledztwo, plastyczność opisów, język, wojna i sztuka - moim zdaniem wszystko w doskonałych proporcjach.
Czytamy w weekend
Oby tak było, aczkolwiek nie mam wielkich oczekiwań. Po lekturze KRÓLA, kilka innych pozycji opisujących ten okres jakoś blado wypadały. ogólnie p. Mroza dawnoooo nie czytałem, ergo: co ma być to będzie. Pozdrawiam.
Czytamy w weekend
Uważam, że Coben nie jest dla mnie wolę jednak innych autorów, którzy tworzą ciekawe kryminały. Chciał za dużo opowiedzieć i wyszla mu mdla i mało wymagajacq fabula
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (listopad 2020)
Zakupione ebooki: pokręcimy się wokół medycyny i jej szerokiej tematyki:  Pandemia. Raport z frontu Pandemia. Raport z frontu  Wojna o szczepionki. Jak dok tor Wakefield oszukał świat Wojna o szczepionki. Jak doktor Wakefield oszukał świat