El Diablo II

M. Robinson Wydawnictwo: Amazon Kindle Cykl: The Devil (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Amazon Kindle
The Devil (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Okładka książki Mafia Casanova M. Robinson, Rachel Van Dyken
Ocena 3,5
Mafia Casanova M. Robinson, Rachel...

Na półkach: , , , , ,

Niestety nie czytałam pierwszej części a szkoda z uwagi na pojawiające się w treści spoilery z I książki. Zmylił mnie opis okładki mówiący o tym, że to osobna część.
El Diablo II to opowieść o transformacji z dobrego na złego syna tytułowego diabła. Jest to oczywiście znaczne uproszczenie tego co się dzieje a akcja zdecydowanie nie zwalnia od początku 1 strony.
To co mnie...

• Dark