Zdążyć z czasem na czas. Jak zarządzać własnym życiem w erze cyfrowej

Jan Yager Wydawnictwo: Studio Emka poradniki
Put more time on your side
poradniki
Małgorzata Małecka
Czas zarządzanie czasem

"Bałagan na biurku nie jest oznaką geniuszu. Jest oznaką bałaganu." To teza, która mnie rozbawiła w świetnym (i zwięzłym) poradniku Dr Yager - orędowniczki utrzymywania równowagi między życiem zawodowym i osobistym. Książka o zarządzaniu czasem (i nie tylko bo: "zarządzanie czasem to tak naprawdę zarządzanie życiem") gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo osobista....

#360 - Zdążyć z czasem na czas. Jak zarządzać własnym życiem w erze cyfrowej - Jan Yager - Wydawnictwo Studio EMKA

#113/52/2020

Książka ma 224 strony, a swoją premierę miała dnia 08.09.2020 roku.

Jest to poradnik, napisany prostym i przyswajalnym językiem. Szybko się go czyta, a oprócz wiedzy, zawiera on liczne ćwiczenia praktyczne do wykonania.

Ja osobiście nie mam...

• Do kupienia w wersji elektronicznej
  • E-book
  • Poradniki
  • Posiadam, Wydawnictwo Studio Emka

Jan Yager Zdążyć z czasem na czas. Jak zarządzać własnym życiem w erze cyfrowej Zobacz więcej