rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Podróż w świat

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Jak widać, kilka osób i tu zbłądziło - taki powrót do przeszłości 😏 Dzięki za rekomenadcje - Rivers of Babylon mam na oku od jakiegoś czasu. A na razie -w przyszłych planach mam jeszcze świeży stosunkowo zakup Ruska klasyka Zapowiada się ciekawie i z humorem.
28 tyg. temu
Czytamy w weekend
 Zakłamane życie dorosłych Zakłamane życie dorosłych oraz  W oblężeniu. Życie pod ostrzałem na sarajewskiej ulicy W oblężeniu. Życie pod ostrzałem na sarajewskiej ulicy
Czytamy w weekend
W końcu znalazłem odpowiednią książkę na lipcowe wyzwanie:  Zwierzęta mego życia Zwierzęta mego życia
Czytamy w weekend
Dziś udało mi się skończyć  Dwa światy, a weekend spędzę z  Dziedzictwo ognia.
Czytamy w weekend
Fantastycznie Was poczytać 😆 i o regałach i o tym świetle, które jest w prozie Virginii. Oczywiście, że piszę się kiedyś na Faulknera. Mam tylko   Absalomie, Absalomie... Absalomie, Absalomie... i kiedyś w przypadkowym momencie zaczęłam to czytać. Nie pamiętam ile udało mi się przeczytać, ale...
9 lata temu
Poszukuję książek (archiwalny 2)
Witam . Posiadam książki do wymiany ( ewentualnie sprzedaży ) : Delirium  Delirium Spętani przez Bogów  Spętani przez Bogów Pocałunki z piekła  Pocałunki z Piekła Cisza  Cisza Finale  Finale Jeden dzień  Jeden dzień
11 lata temu
Pokazuje 6 z 8