Bękart

Ridero
uczucia romans miłość rodzina kłamstwa
literatura obyczajowa, romans
uczucia romans miłość rodzina kłamstwa

Niestety początek książki mnie nie wciągnął, musiałam się troszkę zmuszać do jej przeczytania. Oczywiście było to bardzo dobrą decyzją, bo po przeczytaniu 50 stron wciągnęła mnie całkowicie. Żałowałam, że doba ma tylko 24h i mam tak mało czasu na czytanie.
Były sceny seksu, choć fani erotyków się nimi nie nasycą, ponieważ było to wyrażenie swojej wzajemnej bezgranicznej...

• Pojedyncze/Książki bez serii
  • Zapowiedzi/Czekam