Dyskusje o książce Powiedziała. Śledztwo, które zdemaskowało Harveya Weinsteina i zapoczątkowało ruch #metoo

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2020 roku
116/200  Tylko nie Mazury Tylko nie Mazury
12 tyg. temu
Czytamy w weekend
Weekend spędziłam z kobietą. Nie byle jaką... Z samą Zofią Wilkońską, bohaterką książki  Konkurenci się pani pozbyli Konkurenci się pani pozbyli
14 tyg. temu
Czytelnicze podsumowanie 2020 roku
Ciekawe podsumowanie i sporo intrygujących pozycji. Przejrzane wszystkie, kilka dodanych do planów czytelniczych na 2021 :)
22 tyg. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
23 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (listopad 2020)
Zakupione ebooki: pokręcimy się wokół medycyny i jej szerokiej tematyki:  Pandemia. Raport z frontu Pandemia. Raport z frontu  Wojna o szczepionki. Jak dok tor Wakefield oszukał świat Wojna o szczepionki. Jak doktor Wakefield oszukał świat
26 tyg. temu