Charles Koch Wydawnictwo: Studio Emka biznes, finanse
Good Profit: How Creating Value for Others Built One of the World's Most Successful Companies
Studio Emka
biznes, finanse
2020-09-10

Książka jest napisana bardzo dobrze. Czyta się ją lekko i szybko. Na pierwszy rzut oka banalna. Myślę jednak że można z niej wyciągnąć dużo wartościowych treści i przemyśleń.
Nie ma w niej gotowych, szczegółowych rozwiązań, zrób tak i tak, a będzie dobrze. Choć na koniec przedstawionych jest kilka przykładów zastosowania opisywanej metody w praktyce, traktować je trzeba...

#366 - Dobry zysk. Jak tworzenie wartości dla innych zbudowało firmę, która odniosła jeden z największych sukcesów na świecie - Charles G. Koch - Wydawnictwo Studio EMKA

#119/52/2020

Książka ma 360 stron i jest to poradnik dotyczący biznesu i finansów. Podzielona jest ona na trzy części: Dobry Zysk, Wizja, Spontaniczny Porządek w Praktyce.

Wstęp do książki napisali -...

• Biznesowe
  • Posiadam, Wydawnictwo Studio Emka