Warzywa, które leczą. Przepisy na zdrowie i odporność

Agata Lewandowska Wydawnictwo: Wydawnictwo RM zdrowie, medycyna
Wydawnictwo RM
warzywa dieta zdrowie
zdrowie, medycyna
warzywa dieta zdrowie

Pomocna, ciekawa i zachęcająca do jedzenia warzyw. Polecam!
Bohaterem każdego rozdziału jest jedno warzywo i dowiadujemy się o nim niemal wszystkiego od podstaw. Od wiadomości na tematy praktyczne, czyli gdzie występuje, jak się je uprawia, jak przygotować je w najlepszy sposób, jakie ma wartości odżywcze oraz to, czy każdy może je jadać. Pojawiają się także małe sekrety...

Dokładne opisy warzyw i ich właściwości oraz zalet, do tego genialne przepisy :)

• Dieta i rozwój
  • Kulinarne przygody...🍕🍉🍟🍤🥝🍖🍩🍰😋