Zuzanna Trojnacka-Dasiak Wydawnictwo: Wydanie własne bajki
Wydanie własne
bajka dla dzieci jednorożec
bajki
bajka dla dzieci jednorożec

Książeczka przekazuje wartości, kierunkowskazy dla dziecka w niezwykle pozytywnej, ciepłej formie. Napisana językiem zrozumiałym i zarazem ciekawym, docierającym do małego czytelnika. Bogate słownictwo dodatkowo rozwija słownik dziecka. Co najważniejsze daje możliwość dyskusji rodzica z dzieckiem na temat poruszanych w bajeczce wątków. Jestem zauroczona światem w jaki...

Ksiązeczka jest bardzo kolorowa, w poziomym ułożeniu, to sprawia, że od razu przyciąga uwagę. Wielowątkowa historia, bogata w piękne opisy przyrody. W treści przede wszytskim zwróciłam uwagę na to, w jak ciekawy sposób autorce udało się opowiedzieć dziecku o zależnościach zachodzących w przyrodzie, jak ważne jest to, by o nią dbać i jak wiele potrafi nam dać. Pouczająca i...

Prawdziwe arcydzieło.
Bardzo polecam.
Wpływa na rozwój psychiczny i fizyczny dziecka.

Cudowna książka i piękne ilustracje. Odrazu zainteresowała moją 8 latke :) polecam!

Pozytywna i pełna ciepła.

Przyjemna historia i piękne kolorystycznie ilustracje. Polecam!

Piękne ilustracje i przyjemna treść. Polecamy!

Bajka naprawdę piękna i godna uwagi,dostosowana dla dzieci i rozbudzająca ich wyobrażnię.Okraszona pięknymi ilustracjami wykonanymi piórkiem i akwarelą.Nawet rodzicom się spodoba a starsze dzieci będą ją niejednokrotnie czytały po raz kolejny..Zachęcam do przeczytania..

Świetna, mądra książeczka ze ślicznymi ilustracjami. Polecam !!!

Marianka 8 letnia dziewczynka opiekuje się rodziną krecików, co owocuje koszem pełnym dobroci.
Rodzina krecików Lili, Gniewko i ich synowie Leo i z Teo z wzajemnością pomagają Mariance, jej mamie i babci.
Bajeczka ma format poziomy, piękne ilustracje wykonane piórkiem i akwarelami .

Polecam.

Dodaj cytat z książki Dziewczynka z jednorożcem