Tajemnice Sand Hill Road

Mtbiznes.pl
Secrets of Sand Hill Road: Venture Capital and How to Get It
biznes, finanse
2020-08-21

Taki nieco user manual aczkolwiek z wieloma praktycznymi przykładami, więc ciekawy. Jeżeli ktoś zamierza z wiedzy skorzystać warto robić notatki i po nich wracać do książki.

W 2013 negocjowaliśmy umowę inwestycyjną z jednym z warszawskich funduszy VC. Wtedy moja wiedza w tym obszarze była okrojona. Nie bardzo też wiedziałem - skąd czerpać tego typu informacje. Na ratunek przyszli doświadczeni prawnicy, ale koszt konsultacji nie był niski (mowa tu o wysokich kilku tysiącach złotych). Doradcy wyjaśnią wiele kwestii, ale problem pojawia się wtedy,...

• Do kupienia
  • Rozwój - finanse