Koroniarze

Mateusz Michałek
Sport Piłka nożna Korona Kielce
sport
Sport Piłka nożna Korona Kielce

Bierzesz do ręki, czytasz i nie wierzysz. Taka książka, a wydana nie przez SQN czy innego potentata branży, a własnym sumptem autora, w dodatku 25-latka! Jestem oczarowany całością - okładka, treść, język, styl, humor, nie mam się do czego przyczepić. Historia klubu pokazana poprzez mnóstwo opowieści i anegdotek. Szkoda, że dystrybucja jest jaka jest, ale gorąco polecam....

• 2020

Dodaj cytat z książki Koroniarze