Kometa w Wiedniu. Opowiadania i glossy

Die Fackel literatura austriacka opowiadania glosy
klasyka
Magdalena Chrobok
Die Fackel literatura austriacka opowiadania glosy

Okładka książki Antologia poezji czeskiej i słowackiej XX wieku Dezider Banga, Konstantin Biebl, Pavel Bunčák, Otokar Březina, Vlasta Dvořáčková, Rudolf Fabry, František Halas, Josef Hanzlik, Maša Haľamová, Vladimír Holan, Miroslav Holub, Josef Hora, Pavol Horov, Jindřich Hořejší, Janko Jesenský, Josef Kainar, Stanislaw Kostka Neumann, Ján Kostra, Mikuláš Kováč, Marián Kováčik, Ivan Krasko, Karl Kraus, Janko Kráľ, Štefan Krčméry, Ivan Kupec, Ján Lajčiak, Július Lenko, Jozef Mihalkovič, Vojtech Mihálik, Oldřich Mikulášek, Vitězslav Nezval, Laco Novomeský, Jan Pilař, Jiří Pištora, Andrej Plávka, Ján Poničan, Ján Rak, Vladimir Reisel, Jaroslav Seifert, Jan Skala, Ján Smrek, Štefan Strážay, Karel Toman, Miroslav Válek, Jiří Wolker, Fráňa Šrámek, Jana Štroblová, Štefan Žáry
7,6
Antologia poez... Dezider Banga, Kons...