Po północy

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
After Midnight
literatura obyczajowa, romans
2020-09-16
Małgorzata Borkowska
Sezon na miłość

"Po północy"  ciekawie się czytalo. W książce znajdziecie romans połączony z polityką, bardzo lekko się ją czytało i szybko. Polecam piękna historia o miłości.

Z ta autorka spotkalam sie po raz drugi. I musze przyznac jej duzego plusa za pioro, ktorym wlada. Ksiazka ciekawa. Romans polaczony z polityka plus zawilosciami i kombinacjami. Dosyc dobre polaczenie.. Zdecydowanie poswiece kilka nocy na przeczytanie innych ksiazek tej Pani. Jezeli ktos lubi lekka ksiazke na wieczory pod kocem zamiast przed tv jak najbardziej polecam.

Książka jest lekka, czyta się ją bardzo szybko. Mimo, że momentami historia była absurdalna, wręcz infantylna, to uprzyjemnila mi letnie wieczory. Wątek polityczny skutecznie odwracał moja uwagę od mało przekonywującego poprowadzenia historii rozkwitu miłości naszych bohaterów.

Czy tylko ja spędzam każdą wolną chwilę na dworze? Pogrążając się w lekturze, upajając się ciepłymi promieniami słońca? Myślę, że wielu z Was również tak wykorzystuje wolny czas :) Dzięki temu mogłam sięgnąć po książkę "Po północy", która - moim zdaniem - świetnie uzupełniła ten letni obrazek :)

Kto nie zna Diany Palmer? Nawet jeżeli nie sięgnęło się po jakąkolwiek...

Ksiazke dostalam od mojej bff ;) wiec ksiazka pozostawila mnie w duzych emocjach i przede wszystkim dobrze sie bawilam goraco polecam !!!

Kolejna uwielbiana przeze mnie pisarka. Jej książki opisują niezwykłą historię, piękną parę i miłość. Polecam.

"Po północy" Diany Palmer to książka, którą otrzymałam jako niespodziankę. Po niedawnej lekturze "Sekretu willi Romantica" Elizabeth Adler (nie polecam!) książka Diany Palmer wydaje się arcydziełem 😉😏

Nikky, siostra kongresmena Claytona Seymoura, odzyskuje siły po przejściu zapalenia płuc w domu na plaży. Nagle dostrzega mężczyznę wyrzuconego na brzeg i postanawia mu...

Chciałam zabrać coś 'lekkiego' na urlop, jednak nie był to dobry wybór. Tak infantylnej książki dawno nie czytałam. Jedynym jej plusem było to, że czytana na głos wśród znajomych wywoływała salwy śmiechu.

lekka, przyjemna książka na jesienne wieczory :)

Przyjemna,nieco zaskakująca,tajemnicza innymi słowy ? Brakuje Ci książki do śniadanka albo takiej którą można przeczytać na ocienionej ławce w parku? Otóż ta książka nadaje się do tego idealnie.

• Diana Palmer
  • Romans
  • Przeczytane w 2017 roku
  • 2013
  • Harlequin

Dodaj cytat z książki Po północy