Paradise Man

Okładka książki Paradise Man
Jerome Charyn Wydawnictwo: Sphere Books Seria: Abacus kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Abacus
Sphere Books
1989-06-15
Data 1. wydania:
1989-06-15
angielski
powieść amerykańska--II poł. 20 w.
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Żona Magika Francois Boucq, Jerome Charyn
Ocena 5,5
Żona Magika Francois Boucq, Jer...
Okładka książki Family Man Jerome Charyn, Joe Staton
Ocena 5,0
Family Man Jerome Charyn, Joe ...
Okładka książki Tulipanek Francois Boucq, Jerome Charyn
Ocena 7,1
Tulipanek Francois Boucq, Jer...
Okładka książki USA Noir. Część I Megan Abbott, Lawrence Block, Tim Broderick, Joseph Bruchac, Jerome Charyn, Lee Child, Reed Farrel Coleman Reed Farrel, Michael Connelly, Barbara DeMarco-Barrett, Jeffery Deaver, Elyssa East, Maggie Estep, Jonathan Safran Foer, J. Malcolm Garcia, James W. Hall, Pete Hamill, Terrance Hayes, T. Jefferson Parker, Karen Karbo, Bharti Kirchner, William Kent Krueger, Dennis Lehane, Laura Lippman, Tim McLoughlin, John O'Brien, Joyce Carol Oates, Bayo Ojikutu, George Pelecanos, Pir Rothenberg, S. J. Rozan, Lisa Sandlin, Julie Smith, Asali Solomon, Domenic Stansberry, Susan Straight, Luís Alberto Urrea, Don Winslow
Ocena 0,0
USA Noir. Część I Megan Abbott, Lawre...