Kup teraz - 13 ofert w cenie od 12.56 zł do 24.21 zł

Baba Jadzia

Dominika Gałka Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: Z parasolem literatura dziecięca
Wydawnictwo Literatura
literatura dziecięca
Z parasolem

Dzisiaj postanowiłam, że odstawię na bok swoje młodzieżowe książki i wrócę do tych dla młodszych czytelników. Udało mi się przeczytać 3 książki i ta była najlepsza. Pierwsze co rzuca się w oczy w czasie czytania to piękne ilustracje, ale ogólnie książka ma ogromny przekaz i uczy, że nie warto oceniać ludzi po wyglądzie i wieku.

Książka dla dzieci, ale w jak dużym stopniu z życia wzięta! Fajni bohaterowie, dużo humoru.

Zarówno Kasia, jak i jej rodzice doskonale wiedzieli, że jeśli nie chcą narazić się Pani Jadwidze, to trzeba być cicho. Krzyki czy głośne oglądanie telewizji budziły w starszej pani irytację, co natychmiast skutkowało stukaniem w sufit lub wizytą z pretensjami. Pani Jadwiga nie lubiła również, gdy dzieci hałasowały na klatce schodowej lub bawiły się w chowanego pod jej...

• Biblioteka Narodowa Książki 2020
  • Dziecięce