O smoku, który nie wiedział, ile kosztuje

Okładka książki O smoku, który nie wiedział, ile kosztuje
Katarzyna Ptaszyńska Wydawnictwo: niezkrwiazduszyiserca.pl bajki
48 str. 48 min.
bajki
niezkrwiazduszyiserca.pl
2020-07-18
2020-07-18
48 min.
bajka dladzieci dziecko dzieci poczuciewłasnejwartości smok smoki szkoła

więcej Więcej

Wspaniała i bardzo wartościowa książka dla dzieci i rodziców. Jak budować silne poczucie własnej wartości? Tego dowiecie się z książeczki "O smoku, który nie wiedział ile kosztuje". A pełna recenzja na kanale YT.

Przesympatyczna opowieść napisana i zilustrowana przez lekarkę i adopcyjną mamę trójki dzieci. Ta wydana na ładnym papierze, niespełna 50-stronicowa książeczka opisuje przygody małego smoka, który usłyszawszy, że "nie jest wart funta kłaków", postanowił sprawdzić, ile jest wart. Z ważnym przekazem także dla rodziców ;) Polecam!

Książka świetna, można dziecku w prosty sposób wytłumaczyć, czym jest poczucie własnej wartości. Polecam z całego serca

Moja trójka adoptusiów to pierwsi recenzenci. Mówią, że jest nieziemska 😜. Z pokory odejmuję sobie 1 gwiazdkę 😉

Dodaj cytat z książki O smoku, który nie wiedział, ile kosztuje