Świąteczny układ. Opowiadania

Okładka książki Świąteczny układ. Opowiadania Vi Keeland, Penelope Ward
Okładka książki Świąteczny układ. Opowiadania
Vi KeelandPenelope Ward Wydawnictwo: Editio Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Editio Red
Scrooged. The Christmas Pact
Editio
2020-11-17
2020-11-17
2019-12-01

Trzy pierwsze opowiadania spoko, przyjemne czytadełka, ale czwarte najdłuższe tytułowe "Świąteczny układ" mnie znudziło i nie podobało mi się, a szkoda, bo początek był ciekawy a potem było... dziwnie, przekombinowane i za długie, takie meh.
I momentami miałam wrażenie, że książka nie przeszła korekty, bo było parę błędów językowych.

Cztery opowiadania, wszystkie fajne. Wolałabym 200 stronicowa powieść, ale czasem coś krótkiego też trzeba przeczytać.

"Świąteczny układ” Vi Keeland i Penelope Ward to zbór 4 opowiadań, które chwyciły mnie za serducho. Krótkie, zabawne, wzruszające historie miłosne, w klimacie świątecznym - idealne na grudniowe wieczory pod kocykiem. Naprawdę świetnie się bawiłam i z chęcią zobaczyłabym ich ekranizacje.

Jeśli szukasz świątecznej książki na jeden wieczór, dzięki której uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy – to, to jest właśnie to.

🎄RECENZJA 🎄
"Świąteczny układ”
Vi Keeland oraz Penelope Ward zapraszają nas do antologii składającej się z czterech opowiadań,które nie ukrywam podbiły moje serce.
Okładka jest w iście zielonym świątecznym tonie ,ale zdecydowanie środek jest godny polecenia.

Uwielbiam opowiadania za to ,że potrafią szybko rozpalić emocje ,a nie cierpię ich za to,że się tak szybko kończą 🫣

Chętnie bym poczytała więcej o naszych bohaterach, zdecydowanie rozpalili we mnie serducho do czerwoności...

Klimacik świąt, nutka erotyzmu,zabawna przejażdżka dzielonym uberem i Mereditch oraz Adam odkryli w sobie wzajemne przyciąganie....

Miękkie serducho, kanapka ,staruszek w potrzebie i przystojniak wzięty za bezdomnego i mamy prześwietną historię w idealnej scenerii świątecznej.

Margo i Chester to para, która udowodniła,że od szalonego wyskoku i pewnego wyzwania oraz namiętnego pocałunku może rozpocząć się prawdziwa miłość.
Ostatnie opowiadanie przypadło mi najbardziej do gustu, jest najdłuższe i rewelacyjnie napisane.Tutaj emocje bohaterów odczuwałam bardzo mocno ,a chemia między nimi od pierwszego spotkania była bardzo wyczuwalna.
Momentami jest bardzo zabawnie i jak dla mnie za krótko, chciałabym zdecydowanie poznać dalsze losy Kennedy'ego i Riley.
Duet autorek jest fantastyczny i książkę polecam z całego serca.

Może i jeszcze jest za wcześnie na książki świąteczne ,ale patrząc za oknem Co się dzieje ,jak jest szaro, buro i ponuro człowiek aż ma ochotę wziąć taką świąteczną pozycję i zatracić się w klimacie pachnących choinek świątecznych , dzwoneczków oraz pełnego erotycznego napięcia między bohaterami.

Polecam

🎄RECENZJA 🎄
"Świąteczny układ”

Uwielbiam opowiadania za to ,że potrafią szybko rozpalić emocje ,a nie cierpię ich za to,że się tak szybko kończą...

Czy w święta może zdarzyć się coś , co wywróci Wasze życie do góry nogami? Pewnie tak. Życzyłbym takich przygód jak bohaterkom czterech opowiadań zawartych w tej książce. Póki co zaś życzę Wam by ta pozycja wpadła w Wasze ręce. Jeśli tylko chcecie poczuć klimat świąt i spojrzeć na nie z perspektywy niekoniecznie choinki, piernika i kolędy, to ta książka jest dal Was.

Napisana bardzo przyjemnym językiem, przybliża cztery historie wcale aż nie takie nieprawdopodobne. Jest przy tym trochę śmiechu ale i trochę ekscytującej namiętności. Bywa że myśli czytelnika będą nadawały szybsze tempo tych opowiadań ale przechodziły na kolejne ich ewentualne poziomy, których tutaj jednak próżno szukać. Niemniej wcale nie odbiera im to smaczku i pikanterii.

Myślę, że pozycję tą śmiało można przeczytać poza okresem świątecznym. Zróbcie sobie dobry prezent – albo komuś – zwolnijcie myśli i przeżyjcie te historie w swoich głowach. Postarajcie się nie nadawać im dalszego ciągu i nie przyspieszać akcji. Ciekawe czy wam się uda...

Cztery romantyczne opowiadanka, których akcja dzieje się w okresie świątecznym.

Cztery romantyczne opowiadanka, których akcja dzieje się w okresie świątecznym.

Krotkie, szybkie, zabawne i wzruszające historie miłosne. Polecam.

Krotkie, szybkie, zabawne i wzruszające historie miłosne. Polecam.

Zabawne i wzruszające

Zabawne i wzruszające

Dziewczyńskie bzdurki w świątecznej oprawie. Duet autorek wspaniale wkręca marzenia dziewcząt o pięknym, bogatym, rycerskim ukochanym, który nie może im się oprzeć. Dobrze się czyta ale bzdurki.......

Ogólnie nie lubię krótkich opowiadań i one aż takie krótkie nie są. Fajne, z humorem i mega romantyczne! Ach czasem żal, że takie rzeczy to tylko w książkach... Aż się rozplynęłam... Polecam nie tylko w święta

• Świąteczne
  • Przeczytane 2020