Star Wars – Cztery opowieści. Tom 9

Cullen BunnJody Houser Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Star Wars Komiks (2008-2014) (tom 9) Seria: Star Wars komiksy
9788328198456
Jacek Drewnowski, Katarzyna Nowakowska
Egmont Polska
star wars komiks gwiezdne wojny
Star Wars Komiks (2008-2014) (tom 9)
komiksy
9788328198456
Jacek Drewnowski, Katarzyna Nowakowska
Star Wars
star wars komiks gwiezdne wojny

Czas od poprzedniego, majowego wydania magazynu Star Wars Komiks zleciał jak z bicza strzelił. W moje ręce trafił kolejny zeszyt tym razem zawierający cztery krótsze niż zazwyczaj historie z naszego ulubionego uniwersum. Niestety szału nie ma.

Historie zawarte w tym albumie prezentują nieznacznie, ale jednak, zróżnicowany...

• Star Wars Komiks
  • Star Wars: Nowy Kanon