200 roślin, które leczą. Korzystaj z ziół, aby pokonać chorobę

źródło zdrowia rośliny lecznicze zioła choroba kondycja zdrowie
poradniki
Zofia Pająk
źródło zdrowia rośliny lecznicze zioła choroba kondycja zdrowie

Przepiękna ilustrowana książka, ukazująca 200 roślin tych nie znanych i używanych na codzień. Przez tą ilość omawianych ziół nie rozpisano się o nich, ale tekstu jest jak najbardziej wystarczająco i wcale nie taka mała. Na początek z ziołolecznictwem to jest zdecydowanie wystarczające, super przystępna wiedza zamiast tej ściśle naukowej. Polecam!

• Dieta i rozwój
  • ZIOŁA 🌾🌿🌱💐