Bez tchu

Okładka książki Bez tchu K.A. Figaro
Okładka książki Bez tchu
K.A. Figaro Wydawnictwo: Lipstick Books Cykl: Rozchwiani (tom 5) Seria: Rozchwiani literatura obyczajowa, romans
Rozchwiani (tom 5)
Rozchwiani
Lipstick Books
2020-11-12
2020-11-12

Okładka książki Miłość na horyzoncie. Antologia opowiadań w klimacie górskim Anna Bellon, Agata Czykierda-Grabowska, K.A. Figaro, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natalia Nowak-Lewandowska, Elżbieta Rodzeń, Natasza Socha, Anna Szafrańska, Sylwia Trojanowska
Miłość na hory... Anna Bellon, Agata ...
Okładka książki Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska, K.A. Figaro, Maya Frost, Anna Kasiuk, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Agnieszka Rusin
Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska,&...

Pamiętam, jak ciężko mi szło zaczynanie tej serii, dwa pierwsze tomy strasznie mi się ciągnęły... :P Nic mi się tutaj nie podobało :P Dopiero przy kolejnych częściach wciągnęłam się na tyle, że zaczęła mi się podobać ta seria. I dotarłam do ostatniej części i mnie zatkało... Bo ta część jest bardzo smutna i dramatyczna, no myślałam, że oszaleję... W sumie do samego końca czyta się ją z zapartym tchem, a losy bohaterów śledzi się nawet ze łzami w oczach... Ale może to właśnie dzięki temu czyta się ją bardzo szybko ;)

Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Kapitalne zakończenie całej serii. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak potoczy się los. Po wielu zawirowaniach w końcu główni bohaterowie się odnaleźli. Oczywiście było mi bardzo przykro kiedy kolejna dobra osoba musiała odejść, ale wydaje mi się, że taki zabieg był potrzebny. Inaczej niebyło by tak wspaniałego zakończenia.
Polecam wszystkim całą serię!!
Mam nadzieję, że autorka nie da nam długo czekać na jej kolejną twórczość.

Polecam wszystkim całą serię!!
Mam nadzieję, że...

Jestem ogromną fanką całej serii, ale jak zwykle tom pierwszy i ostatni są za moimi najmniej ulubionymi. Nie mam tu kompletnie nic do zarzucenia autorce (bo akcji, wzruszeń i emocji jest mnóstwo),ale po prostu domykanie pewnych wątków zabiera im ten cudowny stan zmiany, zawieszenie, potencjału itd. No i niestety końcówki po latach nie kupuję, jest zbyt cukierkowa i taka klasycznie romansowa. A może buntuję się po prostu, że to już koniec i nie będzie w życiu Łucji i Dymitra kolejnego zwrotu akcji.

Książka była wciągająca, dałabym 10 gwiazdek ale niestety początek za bardzo mnie nie wciągnął.

"Bez tchu" to piąta, czyli ostatnia i chyba najpiękniejsza część serii Rozchwiani. To na jej kartkach wracają stare uczucia, wszelkie krzywdy zostają wybaczone, a błędy zostają naprawione. To tutaj wygrywa wielka miłość - ta macierzyńska i ojcowska oraz ta do drugiego człowieka.
Plusem tejże książki jest piękne zakończenie. I chociaż w dużej mierze cała historia i samo zakończenie były dla mnie dość przewidywalne, to sposób w jaki autorka pozwoliła nam (i sobie) pożegnać się z bohaterami książki, bardzo mi się spodobał.

Polecam przeczytać całą serię przygód Łucji i Dymitra!

Oj tyle się działo, prawdziwy rollercoaster! Bardzo fajna seria. Może za bardzo rozciągnięta, ale przyjemnie się czytało. Polecam

Cudowna książka
Cudowna cała seria

Cudowna książka
Cudowna cała seria

50/52/21 Bez tchu (5-ta część serii: Rozchwiani),K.A. Figaro. Z tej części dowiecie się już wszystkiego: kto dobry? Kto zły? Kto z kim? Kto kogo? Kto przeżyje? A kto jednak nie? Zaskakujących zwrotów nie zabraknie, wciąga- cała seria bardzo dobra- polecam 😊

Bardzo dobra , polecam przeczytać całość

Bardzo dobra , polecam przeczytać całość