Mulan. Opowieść obrazkowa

Okładka książki Mulan. Opowieść obrazkowa
praca zbiorowa Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Opowieść obrazkowa literatura dziecięca
literatura dziecięca
Opowieść obrazkowa
HarperCollins Polska
2020-09-16
2020-09-16
Regina Mościcka
Disney Mulan komiks Chiny

więcej Więcej

Mulan to dziewczyna z jednej z prowincji Chin. Chyba nie muszę Wam jej przedstawiać, bo podejrzewam, że większość z Was kojarzy disnejowską bajkę pod tym samym tytułem z 1998 roku. Natomiast dzisiaj na ekranach kin możemy zobaczyć jej aktorski remake.

Historia Mulan w tej książeczce jest bardzo streszczona, jednak wyłapane są wszystkie ważne szczegóły, jak również ukazano...

Honor, obowiązek, rodzina.

Historia Mulan znana jest co prawda bardzo dobrze, jednak... zawsze warto jest wrócić do świetnej opowieści ;) A opowieść o chińskiej dziewczynie, która wstąpiła do wojska zamiast chorego ojca to z całą pewnością jedna z najpiękniejszych opowieści ze stajni Disney'a :)

Mulan to zwykła dziewczyna z tradycyjnej chińskiej rodziny. Jest co prawda...

• 2020
  • Współpraca