ROZWIŃ ZWIŃ

Jak odzyskać kontrolę nad odchudzeniem

Okładka książki Jak odzyskać kontrolę nad odchudzeniem
Olga Białas Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Brak (tom 1) Seria: Brak poradniki
poradniki
Brak (tom 1)
Brak
Jak odzyskać kontrolę nad odchudzaniem
Dlaczemu
2020-08-06
2020-08-06
tłumacz nieznany
dieta dietetyka poradnik odchudzanie zdrowie lifestyle zdrowytrybzycia przepisy porady

więcej Więcej

To był naprawdę rewelacyjny poradnik. Uważam, że jest idealny dla każdego. Na pewno nie jedna z nas bądź niejeden myśli o zgubieniu paru kilo, albo starał się zrzucić, co nieco, ale nie wyszło tak jak planował. To to jest idealna książka by zrozumieć, jakie możemy popełnić bądź popełniliśmy błędy.

Pierwsza część to umysł. Tu mamy wszystko wypisane, na co powinniśmy się...

Czytając tę książkę, miałam wrażenie, jakby opowiadała to wszystko na żywo. Posiada wiele dobrych informacji i jest napisana prostym językiem.

Jest ona podzielona na dwie części. Pierwsza to DUCHOWA. Podpowiada, jaka może być przyczyny rezygnowania z diety, czy też będąc na diecie, waga nie spada. Jest wiele informacji, jak podejść odpowiednio do diety i zmiany stylu...

Wspaniała książka dla każdego kto chciałby rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym trybem życia i nie tylko!
Książka napisana prostym, zrozumiałym językiem, zawiera jednak także mnóstwo przydatnej wiedzy jak i ciekawostek na temat procesu odchudzania.
Przeczytałam ją jednych tchem i z czystym sercem mogę polecić każdemu!
Gratuluje autorce i dziękuje bardzo za możliwość...

Dzień dobry z nad morza! ❤️

Lubicie czytać książki? 🤔
Mnie nadarzyła się okazja przeczytać książkę pani dietetyk Olgi Białas pt. "Jak odzyskać kontrolę nad odchudzaniem".

@dobrydietetyk.olga świetna robota! ❤️
Przyjemnie się czyta, jest napisana w sposób jasny i dla osób nieznających się kompletnie na dietetyce i odchudzaniu będzie bardzo zrozumiała.
Dla osób wiedzących...

Zacznę może od tego, że jeszcze dobrze nie zaczęłam czytać, a już skończyłam 😁 To świadczy tylko o jednym - książka Olgi to świetna lektura i wciąga niesamowicie!
Przed rozpoczęciem czytania myślałam, nawiązując do tytułu książki, że mam kontrolę nad odchudzaniem, jednak czytając, okazało się, że nie do końca. Dowiedziałam się o sobie kilku ciekawostek, np. że miałam i po...

Świetna książka! Napisana lekkim, przyjemnym, bardziej gadanym niż pisanym słowem. Dzięki temu ma się wrażenie, że rozmawia się z przyjaciółką, z kimś, komu naprawdę na nas zależy, tym bardziej, że czytając, można utożsamiać się z samą autorką. Książka jest świetnym motywatorem i poradnikiem. Zawiera wiele przydatnych informacji, które z pewnością wykorzystam. Polecam!

Książkę się czyta łatwo i przyjemnie. Jest w niej wszystko w pigułce na temat mądrego odchudzania i bycia w zgodzie ze sobą. Książka pokazuje jak "bez toczenia ze sobą wojen" można zmienić styl życia poprzez odpowiednią dietę i ruch. Zamieszczone przepisy są super dodatkiem. Przeczytałam i polecam gorąco!

Super książka! Jak ją czytałam czułam, że utożsamiam się z autorką. Wszystkie problemy, które poruszyła czułam że dotyczyły mnie. Nigdzie wcześniej nie znalazłam tak praktycznego poradnika... zazwyczaj były powtarzane te same informacje. Wreszcie zrozumiałam skąd biorą się moje problemy z jedzeniem i najważniejsze jak im zaradzić :) !

Super książka! Napisana prostym językiem, przepisy w niej podane są bardzo smaczne. Zdecydowanie polecam każdemu kto ma problem z wagą.

• Dieta i rozwój
  • Ciekawe