Judge

Okładka książki Judge Teagan Brooks
Okładka książki Judge
Teagan Brooks Wydawnictwo: Independently published Cykl: Blackwings MC - Devil Springs (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Blackwings MC - Devil Springs (tom 2)
Independently published
2019-07-28
2019-07-28
Klub MC romans

Zdecydowanie druga część jest lepsza od pierwszej. Podobało mi się zachowanie Jugde'a i to jak chronił River. Ich uczucie było słodkie i naprawdę przyjemnie mi się czytało o nich. Judge był bardzo cierpliwy w stosunku do River, a ona ładnie otwierała się przed nim.

To już moje drugie, i równie udane, spotkanie z Blackwings MC w Devil Springs.

River jest podróżującą pielęgniarką i w ramach kontraktu wraca na 3 miesiące do rodzinnego Devil Springs. Ten powrót nie jest dla niej lekki. Spotkało ją tutaj wiele bólu ze strony matki oraz rodzonego brata Reeda (Dash z Blackwings z Croftridge). Gdy pewnego dnia, na izbie przyjęć, musi opatrzyć ranę Judge’a, przyjaciela brata, nie przyznaje mu się kim jest i że się znają. Liczy, że nigdy więcej go już nie spotka a jednak życie jest przewrotne, gdy spotyka go ponownie w barze a później okazuje się, że są sąsiadami.

Bardzo polubiłam Judge’a już w pierwszej części serii. Jest kolejnym wielkim motocyklistą Alfą dla którego klub, to rodzina. Będzie robił wszystko aby ochronić najbliższych. Mamy tutaj liczne postacie z pierwszej serii oraz kilka ciekawych drugoplanowych. I choć bardzo polubiłam bohaterów, to jednak z trzech przeczytanych części, ta wydaje mi się najsłabsza.

To już moje drugie, i równie udane, spotkanie z Blackwings MC w Devil Springs.

Książkę czyta się przyjemnie, szybko.... uwielbiam książki o klubach motocyklowych...mamy tutaj utarty schemat on samiec alfa ona z problemami równa się ogromna miłość. Polecam cała serie

Myślała, że nic nie przebije historii Coppera i Laili, ale obecnie bardzo waham się i coraz mocniej zakochuje w Judge i River.
On to kolejny samiec alfa - kuzyn Harper i Duke. Członek Blackwings, oddziału w Devil Springs.
Ona to przyjezdna pielęgniarka, która po latach wraca do miasta ze złymi wspomnieniami o nim. To też siostra... Reeda czyli... Dasha! Oj, wielu tu było nieporozumień - szczególnie jedna okropna intryga/nieporozumienie, które sprawiło, że to kochane rodzeństwo nie rozmawiało ze sobą od długiego czasu.
Co do całej akcji - gdy River przyjeżdża do miasta pranie być niewidzialna. Szybko jednak wpada na znajomą twarz, która co prawda w pierwszej chwili jej nie poznaje, ale...
Tyle, że w mieście dochodzi do serii zgonów spowodowanych narkotykami i... pojawia się niebezpieczeństwo.
Bardzo przypadła mi do gustu relacja głównych bohaterów. Nie było to przesłodzone, ale nie było też niepotrzebnej walki między nimi. Dojrzała relacja, którą cenię sobie w takich historiach. Judge był zdecydowany od początku, że ma "coś" do River. Ona też szybko zdecydowała, że da temu szans.
Duży plus za przedstawienie pozostałych bohaterów z tej i głównej serii. Czekam z niecierpliwością na kolejne części!

POLECAM!

2053

Na półkach: , , , , , ,

Judge jest drugą książką z serii Black Wings MC Devil Springs. Jest to historia Jonaha/Judge i River, jest tu poruszony bardzo ważny problem taki jak handel narkotykami, uzależnienie i tego jak to wpływa na osobę, która traci przez ten okropny nałóg bardzo bliską osobę i jak jej zemsta może wpłynąć na życie niewinnej osoby, którą jest River.
Podobała mi się integracja z oryginalnym oddziałem i ich postaciami. Widzimy Phoenixa, a także Dasha i Ember. River i Judge to silne, wspaniałe, pełne dobroci i miłości postacie, które dla tych osób, które kochają zrobią naprawdę wszystko.

Podobała mi się integracja z...

• Romans
  • MC Klub