Modlitwa, której potrzebujemy

Ks. Michał Lubowicki Wydawnictwo: Wydawnictwo M religia
Wydawnictwo M
religia
2020-01-01

Ks. Michał Lubowicki w swej publikacji MODLITWA, KTÓREJ POTRZEBUJEMY zasugerował, że zamiast czytać jego książkę lepiej wykorzystać ten czas na modlitwę. Jakby nie patrzeć wyjdzie nam to korzystniej! I nie, nie dlatego, że to książka kiepska, nieciekawa, czy jakkolwiek nieatrakcyjna, bo to ostatnie co można o niej napisać. Autor po prostu zauważa jedną, zasadniczą rzecz, że...

• 2020
  • Legimi
  • Przeczytane 2020 roku
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Modlitwa, której potrzebujemy