Wirus resetuje świat

Jędrzej Bielecki Wydawnictwo: Świat Książki literatura faktu
Świat Książki
literatura faktu
2020-01-01

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 7 / lipiec 2018 Jędrzej Bielecki, Bolesław Chromry, Sylwia Chutnik, Urszula Chylaszek, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Barbara Klicka, Eliza Kącka, Julia Lachowicz-Nowacka, Małgorzata Nowaczyk, Dariusz Rosiak, Tomasz Różycki, Paweł Sajewicz, Krzysztof Siwczyk, Zadie Smith, Paweł Sołtys, Katarzyna Tubylewicz, Marcin Wicha, Olga Wróbel, Urszula Zajączkowska, Juliusz Ćwieluch, Ewa Łętowska
7,1
Pismo. Magazyn... Jędrzej Bielecki, B...

Powiem, że nieco mnie przeraziła. Faktycznie układ sił Ameryka-Chiny, wschód-zachód itd. ulega przeobrażeniom. Ciekawa analiza. Warto przeczytać, tym bardziej, że ma się wrażenie, że to już historia... a to niestety teraźniejszość. Opis skąd, gdzie, kiedy, jak - jaki to ma wpływ na poszczególne kraje, gospodarkę, świat. Polecam!

• 2020
  • Literatura faktu
  • Autentyczne/ na faktach
  • Legimi
  • EBOOK
  • EBook
  • Storia 14,07,2016

Dodaj cytat z książki Wirus resetuje świat