Kup teraz - 9 ofert w cenie od 70.95 zł do 116.10 zł

astronomia, astrofizyka
9788301208080
Marek Muciek, Rafał Iwański
Astronomia Wszechświat Kosmos

Bardzo mi się podobała ta książka. Muszę jednak zwrócić na dwie rzeczy uwagę przyszłym czytelnikom. Po pierwsze, to jest podręcznik akademicki. To nie jest książka popularnonaukowa ani album z kolorowymi zdjęciami i ciekawostkami. Jeżeli oczekujecie ciekawej, ale niewymagającej własnej wiedzy książki, to to nie jest ten adres. Żeby móc cieszyć się lekturą "Astronomii...

Dzieło wybitne. Następca wiekopomnej książki Eugeniusza Rybki (na gruncie polskim). Ogrom wiedzy. Jedyny mały mankament to za dużo wzorów matematycznych, ale to przecież książka nie tylko dla pasjonatów.

• Na prezent
  • Chcę w prezencie
  • Zakupy
  • 52 książki 2021
  • - Ostrowiec
  • Do przeczytania - literatura popularnonaukowa (chemia, fizyka, astronomia, matematyka)

Dodaj cytat z książki Astronomia ogólna