Okładka książki Wszystko skończy się zmartwychwstaniem. Drogi krzyżowe z księdzem Wojciechem Węgrzyniakiem.
Wojciech Węgrzyniak Wydawnictwo: Rafael Dom Wydawniczy religia
religia
Rafael Dom Wydawniczy
2020-01-01
2020-01-01
Jezus Droga Krzyżowa Wielki Post

więcej Więcej

Od kilku tygodni zacząłem powtarzać frazę 'wszystko skończy się zmartwychwstaniem". Jak się później okazało, powodem była niniejsza książka, która leżała na widoku i przechodząc przez pokój, mimowolnie ogarniałem ją wzrokiem. Rzeczywiście, hasło to pokazuje sens i prawdziwość każdego krzyża.
Autor proponuje nam sześć rozważań Drogi Krzyżowej, które dotyczą: miłosierdzia,...

• 2020
  • Ebook