Jak schudłam 30 kg. Sylwia Bomba pamiętnik

Sylwia Bomba Wydawnictwo: How2 biografia, autobiografia, pamiętnik
How2
biografia, autobiografia, pamiętnik
2020-01-01

Odchudzanie to nie jest łatwy proces. Wymaga samodyscypliny i dobrej motywacji. Gdy waga długo nie spada, człowiek zaczyna popadać w desperację i szuka wszędzie złotych rad. Ja również uległam temu stanowi i tym sposobem trafiłam na ten ebook.
"Jak schudłam 30 kg. Sylwia Bomba pamiętnik" opisuje zmagania autorki, które pozwoliły jej osiągnąć wymarzone wymiary. Pozycja...

• 2020

Dodaj cytat z książki Jak schudłam 30 kg. Sylwia Bomba pamiętnik