ROZWIŃ ZWIŃ

Łagodna dyscyplina. Jak wychować samodzielne, empatyczne i szczęśliwe dzieci

Okładka książki Łagodna dyscyplina. Jak wychować samodzielne, empatyczne i szczęśliwe dzieci
Sarah Ockwell-Smith Wydawnictwo: Laurum poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
The Gentle Discipline Book: How to raise co-operative, polite and helpful children
Laurum
2020-04-15
2020-04-15
Monika Malcherek
poradnik poradnik dla rodziców parenting

więcej Więcej

Bardzo dobra ksiazka. Zeby tylko to w praktyce wszytsko bylo takie latwe jak na papierze.

Zdecydowanie bardziej pomocna i konkretna pozycja na taki temat to "Pozytywna dyscyplina" J. Nelsen. Ta wydaje się być wzorowana na wspomnianej pozycji. Dużo uproszczeń, mało konkretów.

W naszym domu po jej przeczytaniu nastąpiła mała rewolucja. W końcu zrozumiała, że kara w postaci braku telefonu czy komputera, bo ktoś nie sprzątnął po sobie naczyń raczej jest bez sensu, za to ma sens, jeśli zamiast na e-lekcjach syn wolał spędzić czas grając na smartfonie. Choć sama książka Sarah Ockwell-Smith jest ciekawa i dobra na początek, by przejrzeć na oczy, to...

Na półkach: , , , ,

Podchodziłem do tej książki sceptycznie, ale z każdą kolejną stroną przekonywałem się, że podejście przedstawione w Łagodnej Dyscyplinie ma sens. Będę sprawdzać czy działa na przestrzeni najbliższych lat. :) Polecam.

• 2020
  • Dziecko
  • Legimi
  • Wyzwanie LC 2020
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • EBook

Dodaj cytat z książki Łagodna dyscyplina. Jak wychować samodzielne, empatyczne i szczęśliwe dzieci