Uczeń nekromanty: Potwór

Okładka książki Uczeń nekromanty: Potwór
E. Raj Wydawnictwo: Selfpublishing Cykl: Uczeń Nekromanty (tom 1.1) Seria: Opowiadania z cyklu Uczeń nekromanty fantasy, science fiction
36 str. 36 min.
fantasy, science fiction
Uczeń Nekromanty (tom 1.1)
Opowiadania z cyklu Uczeń nekromanty
Selfpublishing
2019-04-14
2019-04-14
36 min.
Uczeń nekromanty E.raj Plaga nekromanta magia potwór Fascynacja

Okładka książki Niebezpieczni mężczyźni Nana Bekher, Camille Gale, Karolina Jurga, K. C. Hiddenstorm, E. Raj, Sandra Robins, Monika Skabara, Ludka Skrzydlewska, Agata Sobczak, Paulina Zalecka
Ocena 8,0
Niebezpieczni ... Nana Bekher, Camill...
Okładka książki Krawędzie Otchłani Dariusz Bednarczyk, Janusz Borys, Barbara Drecka-Szymańska, Krzysztof T. Dąbrowski, B. Ejzak, Roland Hensoldt, Mateusz Kanik, Robert Kapczyński, Robert Kapczyński, Przemysław Kubisiak, Agnieszka Mohylowska, Paweł R. Ofiarski, E. Raj, Michał J. Sobociński, Bartosz Sokolak, Karol Walasek, Radosław Wandzel, Piotr Wałkówski
Ocena 6,8
Krawędzie Otch... Dariusz Bednarczyk,...

więcej Więcej

Miłe uzupełnienie historii. Opowiadanie o tym, że gdy coś wydaje się oczywiste, wcale takie być nie musi. Fabuła na początku lekka i wciąga, jakby czytało się dobrą obyczajówkę w spokojnych realiach wiejskich. Im dalej, tym mroczniej. Podobało mi się bardziej niż "Król".

Uniwersum "Ucznia..." bardzo przypadło mi do gustu. Dlatego z utęsknieniem oczekuje i zawsze się cieszę z każdego kolejnego rozdziału, opowiadania, tomu :) Niezmiennie świetny język, narracja, wciągająca historia, nekromancja w dużych ilościach - to co tygryski lubią najbardziej. Bardzo polecam!!

Dla tych, którzy przeczytali „Plagę” Autorka przygotowała dodatkowe rozdziały, prequele, których akcja rozgrywa się przed wybuchem Rewolucji Światłości. Są to rozdziały, które należy przeczytać po zapoznaniu się z pierwszym tomem „Ucznia nekromanty.” Doskonale uzupełniają fabułę oraz wyjaśniają pewne wątki. „Potwór” to historia znudzonej arystokratki, która żyje na...

Niezły dodatek,przywykłem do hentaj-stylu autorki.;D

Kto czytał Ucznia nekromanty, ten wie, że ten świat ma wielki potencjał, a tworząc właśnie takie dodatkowe opowiadania, autorka świetnie go wykorzystuje.
"Potwór" zaciekawił mnie od pierwszej strony. Emocje głównej bohaterki opowiadania udzielały mi się w trakcie czytania – napięcie i niepokój towarzyszyły mi niemal przez cały czas.
Moim zdaniem jest to lektura...

Fajny, intensywny i niepokojący rozdział dodatkowy do Ucznia Nekromanty. Całkowicie za darmo, za co wielka pochwała dla autorki, to taki smakowity DLC, poszerzający lore świata przedstawionego w Pladze. Bardzo mi się to podobało, a sceny, w których opisywany jest tytułowy Potwór wywołują przyjemne ciary :D

• Fantasy chcę przeczytać
  • Chcę mieć