A teraz śpij

Prószyński i S-ka
The Hypnotist's Love Story
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Rosłan

Kiedy kupowałam tą książę, miałam nadzieję, ze będzie to jakiś mroczny thriller, kiedy przeczytałam opis, wiedziałam, ze chyba popełniłam błąd, ale jak wielki był to błąd zrozumiałam dopiero zaczęłam ją czytać

Według opisu na okładce jest to komedia romantyczna, tymczasem ciężko stwierdzić jaki to naprawdę gatunek.

Na pewno nie kryminał, nie thriller, nie sensacja, na...

• Moja Biblioteczka
  • Posiadam - Ebook
  • Posiadam :)
  • E-book
  • Przeczytane do 2010
  • Powieść
  • Egzotycznie

Dodaj cytat z książki A teraz śpij