Gumiakiem i szpilką

Storytel Original
2020-06-30
2020-06-30
wieś komedia obyczaj Storytel Storytel Original audiobook

Wiadomo, że trochę przewidywalne, ale jeśli ktoś potrzebuje lekkiej, ciepłej opowieści o wsi, przyjaźni i pokonywaniu swoich problemów, to jest to idealna lektura. Ja słuchałam na Storytel, polecam ;)

Lekka, zabawna i wzruszająca opowieść o życiu na wsi, ale też o miłości, tęsknocie i bólu. Monika, po śmierci ojca przejęła jego obowiązki prowadzenia gospodarstwa wiejskiego i hodowli krów. Nie jest łatwo, ale jest Robert, przyjaciel, który nigdy nie odmawia pomocy, jest Janek, młody chłopak po przejściach, pragnący dorobić w wakacje, jest Janeczka, nastoletnia siostrzenica, obarczona traumą i depresją i jest w końcu mama Moniki, dobra, mądra kobieta, prowadząca dom i łagodząca obyczaje dość krewkiej i asertywnej córki. I jest całe stado krów, mądrych życiową mądrością zwierząt…

Bardzo dobrze napisana historia, a czytająca ją Magdalena Stużyńska uczyniła z niej prawdziwą perełkę. Odsłuchałam z ogromną przyjemnością.

Lekka na jesienne wieczorki...

Lekka na jesienne wieczorki...

Dodaj cytat z książki Gumiakiem i szpilką