Strangers

2020-04-02
2020-04-02

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Przeczytałam kilka książek tej autorki (które bardzo mi się podobały) , ale ta jest zdecydowanie najsłabsza. Książkę czyta się szybko, ale przez nagromadzenie tylu wątków oraz postaci - szybko się o niej zapomni.

Dobrze się czyta,jak dla mnie mało trzyma w napięciu, taka gładka do przeczytania.

Fajnie sie czyta bo trzyma w napieciu. Tylko szkoda ze w tej piwnicy naprawde nikogo nie bylo. Dla mnie za malo momentow grozy chyba. ;P

Świetnie się bawiłam przy tej książce mimo, że zakończenie mnie trochę rozczarowało (głupi powód tego całego zamieszania). Postacie bardzo ciekawe, dość tajemnicze, kilkakrotnie byłam zaskoczona. Naprawdę szybko się czyta, więc książka na dwa, trzy wieczory, a nawet na jeden jeśli ktoś ma całkowicie wolny!

Niezłe i tyle. Nie warte dłuższej recenzji

Niezłe i tyle. Nie warte dłuższej recenzji

Szału nie ma. Moje oczekiwania po przeczytaniu opisu vs skończona książka zupełnie odmienne. Akcja powoli się rozkręca, na chwilę przyspiesza, by później znów zwolnić. Sam pomysł był ciekawy, lecz zakończenie nietrafione, jak dla mnie za mało dynamiki. Nie mogłam się doczekać, kiedy ją zakończę, ale nie z powodu ultra wciągającej historii, a po prostu szkoda było mi połowy przeczytanej książki. Nie była zła, tylko trochę nudna.

Ta książka to moje trzecie spotkanie z autorką. Niestety według mnie to jej najsłabsza książka, ale nie była bardzo zła.

Czuję jakbym czytała 3 osobne historie, a żadna z nich nie ma sensu ani polotu.

Nie wierze że całe to zamieszanie jest spowodowane przez telefoniczny prank o szczurzych bobkach w zupie XDD

Czuję jakbym czytała 3 osobne historie, a żadna z nich nie ma sensu ani polotu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Nieznajomi" zdecydowanie zasługują na miano książki przeciętnej. Zaczyna się z przytupem, ale później akcja bardzo zwalnia. I ciągnie się praktycznie do samego końca, kiedy to na moment zdarzenia przyspieszają i zaczyna się robić nieco ciekawiej.

I to w sumie na tyle. Dobry usypiacz - każda moja próba czytania tej powieści w pociągu kończyła się drzemką. Myślę, że można lepiej czytelniczo zagospodarować czas.

Trochę musiałam poczekać aż się rozkręci akcja tej książki. Można przeczytać ale nie zachwyciła mnie.

• Przeczytane 2021
  • E-booki