Kawa z zabójcą

kryminał, sensacja, thriller
Poligraf
2020-07-30
2020-07-30
Literatura polska komedia kryminalna kryminał bibliotekarze

więcej Więcej

Po opisie książki sądziłam, że może być naprawdę dobra z humorem, ale niestety okazała się wielkim rozczarowaniem. Stara panna z czarnym kotem, przyjaciel fryzjera - niby gej, a nie gej i do tego jeszcze przyjaciółka wróżka. Masakra. W pewnych momentach gubiłam się i nie wiedziałam, co jest prawdziwe, a co wytworem wyobraźni głównej bohaterki...

Dwie gwiazdki, bo jakoś dotrwałam do końca, chcąc dowiedzieć się, kto jest mordercą.
Dziwny styl, dziwna historia, wątki zupełnie mi do siebie nie pasowały.
Być może komuś podoba się taki styl, ale dla mnie ta książka to duże rozczarowanie.

Humorystyczna, lekka lektura, idealna na wakacje czy wolny weekend. To moje pierwsze spotkanie z gatunkiem komedii kryminalnych i jestem pozytywnie zaskoczona. Książka nie jest schematyczna, co ostatnio przy wielu utworach odbierało mi radość z czytania.
Teresa jest barwną postacią i można uciec na kilka godzin przeżywając przygodę razem z nią.

• 2021
  • Biblioteka
  • E-booki
  • E-book
  • E-BOOKI WYMIANA (wersje oficjal. epub)
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Kawa z zabójcą