Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą

Marcin Halski Wydawnictwo: Sowello satyra
Sowello
satyra
2020-01-01

typie po prostu powiedz że lubisz siury
nie trzeba było książki pisać

Stereotypowy badziew. Napisany chaotycznie i wcale nie śmiesznie. Niby człowiek wiedział (patrząc na tytuł), ale jednak się łudził...

Marcina Halskiego od jakiegoś czasu obserwuję na Instagramie i stwierdziłam, że w końcu sięgnę po jego książki. Lekkości pióra nie mogę mu odmówić, natomiast osobiście czegoś mi w tej książce zabrakło. Uśmiechnęłam się kilka razy, ale chyba spodziewałam się większej dawki humoru.

seksizm, grubiaństwo i homofobia

Już we wstepie autor porownuje homoseksualizm do pedofilii, dendrofilii i nekrofilii, poźniej w okropny, seksistowski sposob pisze o kobietach porownujac je do zabawek i istot innych niz ludzie. Na 3 stronie dowiadujemy się, że autorowi tęsko do czasow, w ktorych gwalty byly normą. Cała książka jest mocno szkodliwa i nigdy nie powinna zostac wydana

DLACZEGO SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK NIE ŻENI SIĘ Z KOBIETĄ
Serdecznie chciałbym podziękować za wspaniałą książkę.
Tutaj musi być przyznana literacka nagroda NIKE😀 chociażby za odwagę.
Drogi czyelniku, chcesz wiedzieć jakie czynniki wpływają na zły nastrój u kobiety ❓
Jak mężczyzna podchodzi do wyglądu kobiety ❓
koniecznie przeczytaj tę książkę 😀
📖 na pewno POMOŻE zrozumieć...

Rewelacyjny poradnik dla mężczyzn, którzy chcą być w stałych związkach z kobietą.
Książka to subiektywne spojrzenie na zachowania kobiet oraz na relacje męsko-damskie.
Napisana z humorem i nutką ironii, co dodaje smaczku lekturze książki. Czytelniku oprócz swoistej prawdy o tym jakie są kobiety, będziesz miał gwarantowaną rozrywkę.
Polecam każdemu, choć kobiety mogą...

Czytając książkę nie da się nie śmiać. Dobra na poprawę humoru. Idealna na prezent dla każdego.

Czytając tę książkę nie obyło się bez śmiechu. Lekka i przyjemna 🙂

Książka tylko dla kobiet o dystansie do swojej płci. Przyjemna, lekka, można zauważyć że jednak stereotypy mają wiele wspólnego z prawdą . Polecam 👍

• Przeczytałam w 2020
  • 2020