Dekalog 3-4: Meteor / Przysięga

Jean-François CharlesFrank Giroud Wydawnictwo: Scream Comics Cykl: Dekalog (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Le décalogue t.3 ; Le Meteore - Le décalogue t.4 ; Le Serment
Scream Comics
biblia fantastyka sensacja kryminał
Le décalogue t.3 ; Le Meteore - Le décalogue t.4 ; Le Serment
Scream Comics
Dekalog (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
biblia fantastyka sensacja kryminał

Okładka książki Spadająca gwiazda. Marilyn Monroe Jean-François Charles, Maryse Charles, Zbigniew Kasprzak
Ocena 5,5
Spadająca gwia... Jean-François Charl...

Druga część projektu "Dekalog". Tym razem historię są ciekawsze niż w pierwszej części. Pierwsza opowiada o losach grupy naukowców, którzy udają się do jednego z greckich klasztorów
aby odnaleźć mityczną księgę. W tym samym czasie ze szpitala dla obłąkanych ucieka groźny przestępca, który prawdopodobnie wmieszał się w członków wyprawy. Historia klimatyczna, acz
momentami...

• Komiks