Big Ben

Nana Malone Wydawnictwo: Independently published Cykl: See No Evil Trilogy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Independently published
Big Ben
See No Evil Trilogy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski

W pierwszym tomie najnowszej trylogii Nany Malone romans protagonistów, londyńskiego miliardera Bena Covingtona, zwanego Big Benem, i Olivii Ashong, zwanej Livy, która trafiła do UK z matką pełniąca tam funkcję ambasadora Ghany, zostaje skonsumowany dopiero pod koniec książki. Trzon fabuły tworzy opis uwikłań bohaterów stojących na przeszkodzie ich miłości

W przypadku Livy...

• English